Wpisana na listę adwokatów Izby Adwokackiej we Wrocławiu, nr wpisu WRO/Adw/1824.
Absolwentka stacjonarnych studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Czwarty rok studiów odbywała w ramach wymiany studenckiej na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego.
WięcejW trakcie aplikacji podniosła swoje kwalifikacje w dwóch specjalistycznych obszarach prawa: ukończyła studia podyplomowe z Prawa Medycznego i Bioetyki na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Prawa Własności Intelektualnej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie
Już w trakcie studiów zdobywała doświadczenie zawodowe praktykując w kancelariach radcowskich oraz prokuraturze. Aplikację adwokacką odbywała w Izbie Adwokackiej we Wrocławiu
Umiejętności zawodowe zdobywała pracując w kancelariach adwokackich oraz adwokacko- radcowskich we Wrocławiu.
Posiada doświadczenie zawodowe w sprawach z zakresu prawa medycznego, m.in. w procesach o tzw. błąd w sztuce lekarskiej, zakażenia szpitalne, błędy okołoporodowe.
W swojej dotychczasowej praktyce zajmowała się również postępowaniami procesowymi i nieprocesowymi w zakresie prawa rodzinnego. Posiada bogate doświadczenie w procesach o rozwód, o alimenty oraz w postępowaniach o podział majątku wspólnego małżonków.
Od kilku lat jej zaintersowania koncentrują się w obszarze Prawa Własności Intelektualnej, ze szczególnym uwzględnieniem prawa autorskiego, zagadnień związanych ze znakami towarowymi oraz prawem prasowym i ochroną dóbr osobistych.
Pracę magisterską pt. „Mediacja w europejskiej kulturze prawnej” obroniła w Katedrze Prawa Europejskiego i Komparatystyki Prawniczej na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego, promotorem pracy był Prof. zw. dr hab. Zdzisław Brodecki.
Absolwentka Wydziału Lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
Doświadczenie zawodowe zdobywała podczas pracy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu oraz praktyce lekarza rodzinnego. Specjalizant w dziedzinie medycyny rodzinnej.
W latach 2015 -2017r. była pracownikiem dydaktycznym, prowadziła zajęcia kliniczne oraz wykłady z przedmiotu „Propedeutyka Pediatrii” w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Wrocławiu na Oddziale Immunologii Klinicznej i Pediatrii.
W 2014r., ukończyła studia podyplomowe Prawa Medycznego i Bioetyki na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Posiada kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.
Współpraca z Kancelarią może odbywać się również na podstawie umowy o stałą obsługę prawną. Wynagrodzenie w ramach stałej obsługi prawnej może zostać ustalone, zgodnie z indywidualnymi preferencjami Klienta, w formie wynagrodzenia ryczałtowego (za każdy miesiąc świadczenia usług) lub godzinowego.
Pomoc prawna na rzecz przedsiębiorców
polega w szczególności na:
Na rzecz Klientów indywidualnych Kancelaria świadczy pomoc prawną m.in. w zakresie: prawa cywilnego, prawa karnego, prawa medycznego, prawa rodzinnego, prawa własności intelektualnej oraz prawa prasowego i ochrony dóbr osobistych.
W razie potrzeby Kancelaria świadczy usługi prawne na rzecz klientów również z innych dziedzin prawa. Realizując pomoc prawną z innych obszarów prawa, Kancelaria ściśle współpracuje z adwokatami i specjalistami posiadającymi odpowiednie doświadczenie w danej dziedzinie.
Wynagrodzenie za usługi prawne świadczone na rzecz osób fizycznych ustalane jest w sposób indywidualny, przy uwzględnieniu stopnia zawiłości danej sprawy oraz ilości poświęconego czasu.
Wynagrodzenie może zostać ustalone jako ryczałtowe albo godzinowe. Wysokość wynagrodzenia za prowadzenie spraw sądowych jest ustalana w oparciu o stawki przewidziane w rozporządzeniu Ministra Sprawiedliwości w sprawie opłat za czynności adwokackie.
Koszt jednorazowej porady prawnej jest ustalany w zależności od stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego.